Tel: 0(212) 879 00 29 / Çalışma Saatleri: 09.00-18.00

Hakkımızda

Stratejimiz, değişim...

Firmamız 1999 yılında “İnsanların özellikle kadınların günlük yaşamındaki stresini en aza indirgemek amaçlı hobiler ” ilkesiyle yola çıkmıştır. Altuntaş Tuhafiye olarak firmamız geçen zaman içerisinde Dünya ve Türkiye’ye, en büyük tuhafiye firmalarından biri olmayı başarmıştır.
Sektörel olarak alanında en iyilerden birisi olan firmamız birçok yeniliği ithalatçısı-imalatçısı veya ihracatçısı olarak hem ülkemize sunmakta hem de yurtdışına taşımaktadır.30 kişilik ekibi ile yeni iş yeri açılışlarında destek hizmetleri veren firmamız ürün teşhiri ve pazarlama anlamında da müşterilerine ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktadır. İstanbul-Keşan arasında kendi araçlarımızla sunulan servis hizmetlerin yanında Anadolu’ya ambar ve kargo hizmetlerinin yanı sıra yurt dışına ihracat kaydıyla ürün gönderimi sağlamaktayız.
Sektördeki gerekliliklerle beraber 2018 yılının Mayıs ayında 6.000 metrekare alanda hizmet vermeye başlayarak ürün çeşitliliğine ve hizmetlerimize farklı bir boyut kazandırmış olduk. Türkiye’nin önde gelen firmalarının bayiliklerinin yanında kendi bünyemizde imalatını yaptığımız patentli markalarımız ve sektöre yenilik gerektiren ürünlerinde ithalat yapmaktayız.
Yegane amacımız tuhafiye ismindeki gibi tuhaf işleri kadınların hayatına sokarak günlük yaşamın stresini minimuma indirmektir. Ören kadın mutludur. Üreten kadın mutludur.
Altuntaş Tuhafiyenin bu günlere gelmesinde var olmasında emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.